Grupa BARG funkcjonuje na Polskim rynku od ponad 25 Lat, nasza firma zatrudnia liczną, wykwalifikowaną kadrę, która jest gotowa przyjąć i obsłużyć nawet najbardziej wymagające zlecenie.
Obecnie posiadamy 6 głównych lokalizacji w największych strategicznych miastach polski oraz liczne biura terenowe w pozostałych ważnych miastach, które umożliwiają nam szybką reakcję oraz mobilność podczas obsługi Państwa inwestycji.

Z roku na rok, kolejne oddziały rozszerzają zakres badań akredytowanych, co znacznie podnosi nasze kompetencje w poszczególnych lokalizacjach.

W każdym regionie, nasze oddziały realizowały w ostatnich latach najistotniejsze inwestycja, o strategicznym znaczeniu dla kraju. Kontrola laboratoryjna inwestycji dotyczyła głównie obszarów: infrastruktury, bezpieczeństwa energetycznego, kultury oraz przemysłu.
W kolejnych latach nasze portfolio znacznie się powiększyło. Nowo powstałe spółki i oddziały umożliwiły nam rozszerzenie usług w całkowicie nowych obszarach działalności i zapewniło kompleksową obsługę realizacji wielu istotnych kontraktów.
Grupa Barg nieustannie pracuje nad usprawnieniem procesu organizacji obsługi inwestycji, dzięki Elektronicznemu Systemowi Dokumentacji klienci mają dostęp do wyników w dowolnym miejscu, co znacznie przyspiesza proces kontroli wbudowywanych materiałów.
Zapraszamy do współpracy!